Компанія «Сталекс» — компанія, яка не один раз підтвердила, що вона є найкращим постачальником таких покрівельних матеріалів, як профнастил та металочерепиця.

Металочерепиця Київ — дійсно надійний, легкий в укладанні і практичний матеріал. Покрівля з металочерепиці захистить Ваше будова від блискавок, усіляких негараздів і перепадів температурного режиму, дощу і снігу, а також звукоїзоліруєт її від вітру й іншого шуму.

Монтаж металочерепиці досить простий, як показує практика, він набагато простий, ніж укладання керамічної черепиці. Покупець самостійно може зробити вибрати колірне рішення, а наші досвідчені фахівці порадять з розмірами і способом укладання даного матеріалу. В остаточному підсумку металочерепиця має сучасний дизайн, який відмінно підійде під будь-яке дизайнерське рішення Вашого домашнього вогнища.

Що стосується другого лідера, то паркани з профнастилу користуються на сьогоднішній день величезною популярністю. Причина ця викликана великою практичністю і ціновою політикою. По-перше, такі паркани мають привабливий вигляд, вони добре підходять для будь-якого виду місцевості і монтуються в найкоротші терміни.

Продукція, надана на нашому сайті, являє собою великий асортимент кольору профнастилу. Зараз можна придумати багато варіацій з дизайном самого паркану, робити різні вставки і розділяти зони. Середня тривалість монтажу паркану з профнастилу становить від одного до трьох днів, а термін експлуатації — близько 30 років. Профнастил Борисполь як матеріал дуже невибагливий у догляді, а це важливий чинник для того, щоб купити профнастил.Ціна на профнастил залежить від виробника та якості покриття їх полімерів.