Ні для кого не є таємницею, що профнастил, як, втім, і металочерепиця — найбільш затребувані на ринку будівництва матеріали. Профнастил (його ще можуть називати профільований настил, профільний лист) являє собою оцинкований методом холодного прокату лист сталі, який можуть покривати, а можуть і не покривати шаром полімерного покриття. Використовується даний матеріал в різних сферах будівництва, починаючи від облицювання стін, покрівельних робіт і закінчуючи будівництвом огороджувальних конструкцій.

Виробництво профнастилу здійснюється шляхом підбору та сумісності з вітчизняним типом клімату, враховуючи зміни і перепади температур. При цьому враховуються експлуатаційні та технічні вимоги до матеріалу, за якість самої продукції ми повністю відповідаємо. Завдяки сучасним технологіям, поверхня профнастилу захищає Вашу покрівлю від звуків дощу та інших опадів.

Покрівельний матеріал металочерепиця має більш вузьку сферу застосування, однак, при цьому не втрачає своїх лідерських позицій. На сьогоднішній день купити металочерепицю можливо у багатьох фірм, але лише компанія «Профнастил» подбала про найкращому співвідношенні між якістю, ціною та асортиментом продукції.

Наша металочерепиця Харків проведена на найсучаснішому обладнанні і з використанням новітньої якісної сталі. Схожий з натуральною черепицею зовнішній вигляд, комбінування з різними видами дахів, висока екологічність, стійкість до перепадів температури, широкий вибір колірної гами, зручність в транспортуванні — ось які якості не залишають її споживача байдужим.