З кожним роком на будівельному ринку ви можете все більше і більше виявити різноманітних варіантів профнастилу. Такий широкий асортимент характеризується тим, що матеріал стає більш якісним, універсальним і естетичним (величезна колірна палітра, яка припаде на будь-який смак). Профнастил настільки багатофункціональний матеріал, який ви можете задіяти в різних етапах будівництва: будь то покрівля даху, споруда паркану або обробка стін. Високоміцний профільований лист досить часто використовують при зовнішній обробці стін. Для того щоб такий вид обшивки прослужив вам довго необхідно пам’ятати прості правила.

ТОП-5 правил якісного покриття зовнішніх стін з профнастилу:

1. Пам’ятайте, купуючи профнастил на нашому сайті, ви можете завжди підібрати будь-які відповідні розміри профнастилу, оскільки наша компанія є виробником і виготовляє індивідуальні розміри листів.

2. Звертайте увагу на те, яким транспортом і яким чином Вам доставляють гофровані листи (матеріал без праці піддається механічних пошкоджень, що призводить до подряпин). Про доставку профнастилу подбає наша команда, дуже дбайливо і надійно упакує ваш товар. Так само, якщо ви купуєте відразу кілька партій профільованого листа, ОБОВ’ЯЗКОВО перевірте матеріал на якість. Візьміть кілька листів з різних упаковок і перевірте його на міцність, щоб минути отримання нетривкого профлиста.

3. Як правило, профнастил є довговічним матеріалом і може прослужити не одне десятиліття, але деякі продавці вводять в оману покупців про якість товару — або не надаючи після покупки гарантії, або надаючи всього лише на 1 рік. Щоб уникнути подібну неприємну ситуацію, перед покупкою необхідно вимагати у продавця сертифікат якості.

4. Для обшивки стін з профнастилу вам знадобляться такі додаткові матеріали:
— скловата, а так само дюбеля для закріплення;
— анкерні пластини і дюбеля для їх кріплення;
— не забуваємо про кути з подібного матеріалу;
— і кріпильні вироби (шурупи).

5. Важливий момент про який ви не повинні забувати: утеплювач. Уважно вирахувати товщину і площу утеплювального матеріалу, щоб уникнути невірної укладанні в остаточному варіанті.