Велику роль, навіть на самому початковому етапі будівництва будинку і прибудинкової території, грає дизайн і колір використовуваних матеріалів. У профільованих листів з профнастилу представлений варіант з двостороннім забарвленням. Такі листи покриті з зовнішньої сторони мають спеціальний принт під дерево «структурний дуб» — золотий дуб підкреслює структуру деревини, а з внутрішньої сторони — полімерне покриття світло-коричневого кольору.

Саме цей вид профнастилу під дерево найчастіше використовують для спорудження парканів та огорож. На ринку будматеріалів пропонують величезну кількість варіантів для побудови парканів іноді навіть досвідчені будівельники не можуть точно визначити який матеріал якісніше. Напевно Ви помічали такий тип двостороннього профнастилу з полімерним покриттям на лицьовій стороні, а з виворітного — заводським сірим грунтом.

Знайте, такий варіант не стійкий до впливу ультрафіолетових променів, оскільки, його застосовують для покриття металевих покрівель і зворотна сторона профлиста не перебуває під прямими променями, що не дозволяє вигоряння. Також для парканів Ви можете знайти кольоровий односторонній лист, але його мінусом є те, що з часом з’являються зміни в грунтовому шарі на тильній стороні (вицвітає і легше піддається до механічних пошкоджень). Такі варіанти прослужать не так довго і з часом буде потрібно заміна.

Завжди є вихід і вибір. Двосторонній профнастил під дерево — один з найпопулярніших матеріалів для тих, хто хоче побудувати і якісно, і красиво. Адже Вам не потрібно додатково купувати витратні матеріали для обшивки з внутрішньої сторони, а так само заощадити Ваш бюджет. На нашому сайті Ви можете ознайомитися з такими варіантами профнастилу під дерево: ПК-8, ПК-10, ПК-20, ПК-35, ПК-45, ПК-57. Ціна за лист залежить від розмірів і параметрів хвилі.