Компанія «Сталекс» пропонує Вашій увазі широкий вибір робіт як покрівельного, так і будівельного характеру. Наша головна мета — догодити клієнту таким чином, щоб в кінцевому підсумку саме його покрівля мала найпривабливіший вигляд, але разом з тим володіла високим ступенем практичності, довговічності та якості.

Як каже народне прислів’я: «будинок починається з даху», тому саме від того, який вид покрівлі Ви виберете, залежить і довговічність будови. Яким би привабливим не був фасад будівлі, але без якісної даху він не виглядатиме завершеним і гармоніювати з іншими елементами, оскільки саме покрівля захищає від погодних негод, змін температур і зберігає приміщення в цілому.

Компанія «Профнастил» може з упевненістю гарантувати, що допоможе у всіх видах покрівельних робіт, правильно підібрати покрівлю, визначитися з розмірами, а також зробити її професійний монтаж.

При виконанні покрівельних робіт ми:
— Використовуємо в своєму арсеналі виключно якісні матеріали, виготовлені виходячи їх новітніх технологій. Наші фахівці наділені відповідним багажем знань у цій сфері, тому можуть з легкістю виконати покрівельні роботи будь-якої складності;
— Ви можете домовитися з нами з приводу термінів виконання необхідних робіт, монтажі і проектуванню;
— Ми ручаємося за розрахунок матеріалів, а також сумісність використовуваного сировини, також перед безпосередньо самою роботою перевіряємо експлуатаційні характеристики: герметичність, стійкість і міцність до погоди;
— Наша компанія має індивідуальний підхід до кожного клієнта і враховує всі його вимоги.