На сьогоднішній день купити профнастил можна по абсолютно адекватною ціною, при цьому використовуючи мінімальні монтажні витрати. Як відомо профільований настил на ринку будівельних матеріалів зараз користується великим попитом з причини широкої сфери його застосування. Найчастіше профнастил застосовується з метою облаштування даху.

У нього є величезна кількість переваг, серед яких можна виділити:
— Довгий термін експлуатації матеріалу, легкість у догляді, його зручно транспортувати і монтувати.
— До того ж, профнастил має дуже привабливий зовнішній вигляд. Купити профнастил можна з різним забарвленням і типом покриття, яке забезпечить Вам додаткову стійкість до погодних примх.
— Листи профнастилу дуже є до виникнення корозії. Середній термін експлуатації — близько трьох десятків років. Якщо говорити про профнастилі з полімерним покриттям, дрік — близько 45 років.
— У профнастилу дуже маленьку вагу в порівнянні з іншими будівельними матеріалами. Приміром, один квадратний метр буде важити 5 … 16 кілограм. У зв’язку з цим, монтаж стає більш зручним і простим.
— Листи профнастилу дуже легко переносить механічні навантаження, профнастил виступає дуже міцним матеріалом;
— Монтаж профнастилу можна здійснювати самостійно, в домашніх умовах. Його легко різати і свердлити.
— Ціна на профнастил бюджетна, і разом з тим, виправдовує всі його позитивні технічні характеристики;
— Дах з профнастилу піддає демонтажу. При цьому всі якості матеріалу зберігаються і не псуються.

Виробництво профнастилу відбувається на гарячеоцинкованим і холоднокатаних сталевих листах. У процесі вони піддаються обробці ґрунтовкою й фахівці покривають їх антикорозійним покриттям. З метою отримання спеціального відтінку профнастил обробляють полімерами.

Наша компанія пропонує купити профнастил за найвигіднішими цінами найкращої якості! У нас Ви знайдете широкий вибір матеріалу вразние колірної гами і цікавлять Вас розмірів.